Geleceğin İş Yapma Modelleri Online Eğitimi


Yer : Zoom Online Platformu
Başlama Tarihi : 2022-11-17
Bitiş Tarihi : 2022-11-17
Süre : 01 Gün - 03 Saat
Eğitim İçeriği :

         Bilgiyi Yöneten İnsan

         “İş 3.0, Endüstri 4.0, İnsan 2.0” ile Neler Anlatılıyor?

         Gelecek Nasıl Gelecek?

         Ortak Pazar Yeri Nedir? Nasıl Oluşturulur?

         Bilgi ve Deneyim Ortaklığı Nedir?

         Esnek İşgücü Modeli Nedir?

         Sanal ve Arttırılmış Gerçeklik ile Dükkansız Satışlar

         Dijital Dönüşüm Neyi Dönüştürüyor?

 

Eğitim Tarihi ve Saati: 17 Kasım 2022 14:00 – 17:00

 

Dr. Müh. GÜLAY SAVAŞ

İ.T.Ü. Makina Fakültesini bitiren Gülay SAVAŞ, aynı üniversitede Matematik Mühendisliği, Sistem Analistliği (Yazılım Anabilim Dalı) departmanında masterını ve doktorasını tamamlamıştır.  

Akademik çalışması süresince İ.T.Ü Fen-Edebiyat Fakültesi Sistem Analistliği departmanında ve akabinde İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği departmanında öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Doktora sonrası üniversiteden ayrılıp özel sektörde Sun Microsystems – Gantek, Bayer /BASF / Höchts ortaklığındaki Dystar firmalarında Teknik Koordinatörlük, Bilgi İşlem Müdürlüğü vb. çeşitli görevlerinde bulunmuş, 2 sene Microsoft Bütünleşik Yerel Yönetimler platformu adlı e-devlet projesinde Microsoft’a danışmanlık yapmıştır.

YDD “Yönetim Danışmanları Derneği” asil üyesi ve bir KOBİ Danışmanı olan Savaş, 2011 yılından bugüne danışmanlık ve eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.

Uzmanlığı özellikle Zihin Bilim ve Bilgi Teknolojileri olup, bu çatı üzerine oturttuğu “Akıllı Şirket”, “Akıllı Girişimci” yol haritası çalışmaları yapmakta ve eğitimler vermektedir.

Eğitimlerinde sol- sağ beyin dengesi ve bütünsel bakışa odaklanarak anlatmakta, Teknolojiyi – İnsana; sinirbilim, psikoloji ve teknoloji kombinasyonu ve entegrasyonunda iletişim, liderlik, takım çalışması, algı yönetimi, inovasyon, yaratıcı düşünme tekniklerini anlatmakta ve yol haritaları oluşturmaktadır.

Gülay SAVAŞ aynı zamanda, İTÜ Çekirdek ve Teknokent İstanbul’un içinde bulunduğu Mentornity programının mentorlarındandır.

 

Eğitim Bedeli: 500 TL + KDV / Kişi

 

*Sınıf içi eğitim tarihleri için www.rdbe.com.tr sitesini lütfen takip ediniz.