Problem Analizi ve Yönetimi Eğitimi


Yer : Zoom Online Platformu
Başlama Tarihi : 2021-08-06
Bitiş Tarihi : 2021-08-06
Süre : 01 Gün - 03 Saat
Eğitim İçeriği :

      Etkin Strateji Geliştirmek

·          Anlama ve Anlaşılma

·          Kurumsal Sürdürülebilir Problem Yönetimi

      Zor Koşullar ve Krizlerde Yönetim

      Problem Analizi ve Yönetimi

·         Problemlerin Kaynağı

·         Analiz ile Problemin Nedeninin Tespit Edilmesi

·         Thomas-Kilmann Modeli Yönetim

·         Verimlilik için Problemi Erteleme

·         Karşılık İlkesi Gereği Problem Yönetimi

·         Hukuk ve Bilim Gereği Problem Yönetimi

·         Müzakere ve Pazarlık ile Problem Yönetimi

·         Sürdürülebilir Modeller Geliştirerek Problem Yönetimi

 

Eğitim Tarihi ve Saati: 06 Ağustos 2021 14:00 – 17:00

 

SERDAR BİLECEN

Serdar Bilecen 1965 yılında Ankara’da doğdu. 1983 yılında TED Ankara Koleji’nde Lise eğitimini tamamladı. 1987 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik - Elektronik Mühendisliği Bölümü’nü, 1994 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdi.

Yazılım geliştirme ve donanım mühendisliği konularında değişik firmalarda teknik görevlerde bulunduktan sonra, 1989 yılında Koç-Unisys / Koç Sistem’de teknik hizmetler bölümünde Elektronik Mühendisi olarak göreve başladı. 1990 yılında bu firmanın satış bölümüne geçti, son olarak Satış Yöneticiliği görevini yaptı. 1998 yılında Compaq Computer firmasında Ankara Bölge Müdürü oldu. Yurtiçi ve yurtdışında, satış konusunda çeşitli görevlerde bulundu.

Bilişim ve Satış Danışmanlığı hizmetlerinin yanı sıra Satış Teknikleri, İletişim Teknikleri, Müzakere Teknikleri, Yaratıcılık, Stres Yönetimi, Yönetim Teknikleri, Sunum Teknikleri ve Beden Dili konularında eğitim verdi.

Bilkent Üniversitesi ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde öğretim görevlisi “Yönetim Bilgi sistemleri – MIS”,  “Müzakere Teknikleri” ve ayrıca “Gelişmiş Satış Teknikleri” konularında dersler vermektedir.

Danışmanlık ve eğitim verdiği kuruluşlar arasında, Turkcell, Vestel, Delta Petrol, Alce, Alarko, Vakıfbank, Bilkent Otel, İskenderun Demir Çelik, Yakupoğlu Deri Sanayi, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İnşaat Mühendisleri Odası, Nüve, Devlet Hava Meydanları İşletmesi, Hacettepe Üniversitesi, KoçNet, Software AG, Equant, Biznet, EMC, Oracle, Kale Yazılım, Ekspa, EML, SAP AG, Spark Ölçüm Sistemleri, Sekom, Türk Patent Enstitüsü, Eti Maden A.Ş. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, Milli Produktivite Merkezi, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, HÜFAM, Tepe Savunma, ODTÜ Teknokent ve Bilkent Cyberpark firmaları bulunmaktadır.

Çok iyi derecede İngilizce bilen Serdar Bilecen bir çocuk babasıdır.

 

Eğitim Bedeli: 300 TL + KDV / Kişi


 *Sınıf içi eğitim tarihleri için  www.rdbe.com.tr sitesini lütfen takip ediniz.