Eğitim Kataloğu

Uygulanabilir Bilgi Ekonomik Değer Taşır

Rönesans Değişim ve Yönetişim Bilimleri Enstitüsü olarak ”Uygulanabilir Bilgi Ekonomik Değer Taşır” ve “Yaşam Boyu Eğitim” ilkelerinden hareketle, yaşama geçirilebilecek ve değişimi karşılayabilen vizyonel bilgi ve becerileri katılımcılarımızla interaktif paylaşırız.

Her eğitimimizde geleceğe değer katan vizyonel bölüm, hayata geçirilebilir ve güne değer katan operasyonel bölüm ve uygulama yol haritasının da içinde bulunduğu ölçme değerlendirme bölümü yer alır.

Eğitim etkinliğini artırmak için interaktif anlatımın yanı sıra vaka çalışmaları ve oyunlardan, testlerden, video ve kısa filmlerden, bireysel ve grup çalışmalarından yararlanır.

Sanal sınıf yazılımları internet yayıncılığı teknolojisi ile uzaktan sınıf ortamı ile de eğitimlerimizi sunarız.

Rönesans Değişim ve Yönetişim Bilimleri Enstitüsü Kurumlara Özel Eğitimler, Genel Katılıma Açık Seminer ve Sertifika Programları, Sivil Toplum Örgütleri ( Sanayi ve Ticaret Odaları, İhracatçı Birlikleri, Kalkınma Ajansları vb.) Eğitimleri ile 100.000 aşkın kişiye ulaşmıştır.

Tamamen kendi knowhowı ile hazırlanmış 320 eğitim ile Rönesans Değişim ve Yönetişim Bilimleri Enstitüsü büyük ve güçlü bir ailedir.

Eğitimlerimiz 6 ana kategoride toplamıştır;


Eğitimlerimizle ilgili daha detaylı bilgi için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN