Derya Ceylan

Anadolu Üniversitesi İİBF İşletme Bölümünde lisans eğitimini ve daha sonra Preston University CG-MBA programıyla Yönetişim ağırlıklı İşletme Masterını tamamlayan Ceylan, Uluslararası Ticaret, Satış ve Pazarlama konularında yurt içinde ve yurt dışında birçok uzmanlık eğitimine katıldı.

İş hayatına 1996 yılında Çalık Holding'de Finans Uzmanı olarak başladı. Ardından Group Auto Türkiye'de Uluslararası Ticaret Uzmanı olarak 3 yıl İthalat ve İhracat süreçlerinde çalıştı. Vivetta Tekstil, Burç Kaplama gibi firmalarda Satış, Pazarlama ve Uluslararası Ticaret Yöneticiliği, CMS Makine ‘de Dış Ticaret Müdürlüğü ve Ortadoğu Satış Müdürlüğü, Tensaform'da İhracat Müdürlüğü ve İş Geliştirme Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Çalışmış olduğu tüm kurumlarda iş geliştirme ve alternatif finans kaynaklarına erişim konularında öncülük yaparak devlet desteklerinden ve finans alternatiflerinden etkin faydalanılmasını sağlamıştır.

2011 yılından bu yana inşaat, otomotiv, makine, mobilya, tekstil, kozmetik, moda gibi çeşitli sektörlerdeki kurumlara uluslararası ticaret ve devlet destekleri konularında danışmanlık yaparak bilgi ve birikimlerini paylaşmaktadır.Danışmana Sorun