Rönesans'dan Diğer Haberler

Enstitü Başkanımız Sayın Canip Altay İGİAD tarafından başlatılan "İGİAD Akademi Projesi" kapsamında "Trendler ve Sürdürülebilir, Yönetilebilir Karlı Büyüme Vizyonu" konulu seminer düzenlendi. (Mayıs 2014) Detay için tıklayınız...

Enstitü Başkanımız Sayın Canip Altay GTO'nın organize ettiği "2015 Öncü Mali Göstergeler Ve Firmaların Alacağı Pozisyonlar Semineri" konulu seminer düzenlendi. (Kasım 2014) Detay için tıklayınız...

ÇİNKOM A.Ş., değişime Rönesans ile hazırlanıyor. Çalışanların tam destek verdiği değişim yönetimi çalışmaları Ocak 2016’de tamamlanacak. (Nisan 2015)

EMSA JENERATÖR Değişim Yönetimi fazından sonra Küresel Marka olma fazına Rönesans ile devam ediyor. Kurumsal alt yapısını 10 ayda tamamlayan Emsa Jeneratör gözünü yurtdışındaki pazarlara çevirdi.(Haziran 2015)

Türkiye Tekstil Sanayii İşverenleri Sendikası tarafından desteklenen
40 saatlik Profesyonel Yönetim Becerileri eğitimi Kordsa'dan sonra, Tüp Merserize, Yünsa A.Ş. ve Vakko A.Ş. ile Hocamız Nail ŞENCAN ile devam ediyoruz... (Nisan 2015)

Eskişehir Raylı Sistemler Kümelenmesitarafından organize edilen “Pazararaştırması Bilgi Kaynakları, Pazar Tahmini ve Pazar Analizi” Eğitimi Ceyhun YEŞİLŞERİT'in sunduğu eğitim başarı ile tamamlandı. (Nisan 2015)

BERDAN CİVATA’dA Yapılanma ve Danışmanlık,
Mersin firması BERDAN CİVATA, 2013’de Rönesans ile başlayan yapılanma projesi sürdürülebilir ve karlı büyüme çalışmaları ile devam ediyor. (Nisan 2015 )

İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş. Liderlek Yönetimi Eğitimi
Nisan ayı içerisinden 48 Saatlik "Liderlik Yönetimi" eğitimi Hocalerımız A.Nedim NARLI, Nail ŞENCAN, Kamuran DİNÇSOY ve Ekin KOPKİMAN tarafından başaları bir şekilde tamamlanmıştır. (Nisan 2015 )

İstanbul Maden ve Metal İhracatçıları Birliği ( İMMİB ) ile Rönesans işbirliği 2015 yılında da devam ediyor. Dış Ticaret, Uluslararası Pazarlama, Strateji ve Yönetim konularındaki eğitimler www.immib.org.tr adresinden takip edilebilir. ( Nisan 2015)

Ekonomi Bakanlığı 2016 1. Dönem Eğitimleri
Rönesans, Ekonomi Bakanlığı 2015 2. Dönem eğitim takvimi açıklandı. Eğitim takvimi için Tıklayınız...

EĞİTİM KATALOĞU