Aysel Azak

Kartal Ticaret Lisesi, Trakya Üniversitesi Muhasebe Meslek Yüksek Okulu, Anadolu Üniversitesi İşletme, Okan Üniversitesi Muhasebe ve Denetim Yüksek Lisans mezunudur.

1991 yılında başladığı profesyonel yaşamının son21 yılında hayvan sağlığı ve beslenmesi alanında faaliyet gösteren VimarçA.Ş.'de sırası ile muhasebe uzmanı, muhasebe şefi, muhasebe ve finans müdürü, mali ve idari işler müdürü ile genel müdür yardımcılığı pozisyonlarında bulundu.

Vimar'ın Türkiye'nin ilk yerli veteriner ilaçları üreticisi Vilsan'ı satın almasında aktif rol alarak tüm finansal süreçleri,  satın almadan 3,5 yıl sonra Vilsan'ın, Amerikan ilaç devi Merck'e (Avrupa'da MSD olarak bilinir) satılmasında tüm finansal süreçleri yönetti. MSD'ye satış sonrası Vilsan'da Finansal Entegrasyon Koordinatörü pozisyonunu yürüten Azak, SAP geçiş projesinde finansal süreçlerin uyarlanmasında aktif rol aldı.

Finansal süreçlerin (nakit akış yönetimi, ay ve yıl kapanışı vb.) yönetimi, iyileştirilmesi, lokal ve global raporların hazırlanması sorumluluklarım arasında bulunmaktaydı.

Yeminli Mali Müşavirlik süreçlerine hazırlanan Azak, bilgi ve deneyimlerini eğitmen ve danışman olarak Rönesans çatısı altında paylaşmaktadır.Danışmana Sorun