Yöneticilerin Koçluk Becerilerini Geliştirme Eğitimi


Yer : Zoom Online Platformu
Başlama Tarihi : 2021-08-12
Bitiş Tarihi : 2021-08-12
Süre : 01 Gün - 03 Saat
Eğitim İçeriği :

      Koçluk ve Mentörlük Nedir, Ne Kazandırır?

      Koçluk Zihniyeti

      Durumsal Koçluk Modeli

      Koçluk Süreci

      Hedef Belirleme ve Eylem Planı Hazırlama

      Koçluk Becerileri

·         Etkin Dinlemek

·         Güçlü Soru Sormak

·         Cesaretlendirmek

·         Geribildirim Vermek

 

Eğitim Tarihi ve Saati: 12 Ağustos 2021 14:00 – 17:00

 

İNANÇ CİVELEKOĞLU

İnanç Civelekoğlu 1970 İstanbul doğumludur. Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Lisesi’nden 1987 yılında mezun oldu. Lisans derecesini, Yıldız Teknik Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden 1995 yılında aldı. Askerlik görevini Tuzla Piyade Okulu Öğretim Başkanlığı’nda İngilizce tercüman olarak tamamladıktan sonra sırası ile Panasonic, Siemens ve Turkcell’de İş Geliştirme ve Satış departmanlarında görev aldı. En son olarak da dünyanın önde gelen akıllı kart üreticilerinden biri olan Fransız Oberthur firmasının Türkiye ofisinde üst düzey yönetici olarak çalıştı.

2002 senesinden itibaren profesyonel kariyerine paralel olarak sağlıklı yaşam ve beslenme eğitimleri almaya başladı. 2011 senesinde ise kurumsal iş hayatını tamamen bırakarak özel ilgi alanı olan kişisel gelişim, yaşam boyu öğrenme ve sağlıklı yaşam felsefesi konularında kendisine daha fazla zaman ayırmaya ve kariyerine bireysel olarak bu yönde devam etmeye karar verdi. Zihin ve beden uyumu, çocuk gelişimi, aile içi iletişim ve kaliteli yaşam programlarına katılarak kendini geliştirdi.  İş ve özel hayatında kazandığı tecrübelerini, kişisel gelişim alanındaki bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek profesyonel koç olmak için Uluslararası Koçluk Federasyonu’nun (ICF) Türkiye’deki sayılı akredite okullarından biri olan Adler International Learning Academy’ye katıldı. Kişisel yetkinliklerini geliştirmeye önem verdiğinden Transandantal Meditasyon, Transaksiyonel Analiz ve EFT-Duygusal Özgürleşme Teknikleri eğitimleri de alan İnanç Civelekoğlu son olarak Gordon Thomas Institute’un 52 ülkede sürdürülen P.E.T. (Parents Effective Training) Etkili Anne Baba Eğitimi’ni tamamlayarak Türkiye’deki yetkili eğitimcilerinin arasına katıldı.

International Coach Federation Türkiye’de Dernek Üyeleri ve Topluluk Çalışma Kurulu’nda çalışmalar da yapan İnanç Civelekoğlu’nun koçluk yaptığı ana alanlar Liderlik ve Üst Düzey Yönetici Koçluğu, Takım Koçluğu, Sağlıklı Yaşam ve Sporcu Koçluğudur.

Uluslararası sertifikalı Koç olan İnanç  Civelekoğlu bir yandan koçluk çalışmalarını  yürütmekte diğer yandan da kurumlara eğitimler vermekte ve danışmanlık yapmaktadır.

Zamanını profesyonel ve gönüllü çalışmalar ile değerlendirmekte olan İnanç Civelekoğlu evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Eğitim Bedeli 300 TL + KDV / Kişi

 

*Sınıf içi eğitim tarihleri için  www.rdbe.com.tr sitesini lütfen takip ediniz.