İnovasyon DNA’sı Online Eğitimi


Yer : Zoom Online Platformu
Başlama Tarihi : 2022-12-15
Bitiş Tarihi : 2022-12-15
Süre : 01 Gün - 03 Saat
Eğitim İçeriği :

       Hayatımıza Nasıl Değer Katarız?

       Üretim ve Pazarlama Nereye Gidiyor?

       İnovasyon ve İnovasyon DNA’sı

       İnovasyon Makinası Felsefesi ve Metaforu

       Düşünme Tipleri

       İnovasyon Fikri Nasıl Oluşur?

       İnovasyon Grid Kriterleri

       İnovasyon Yetkinlikleri

       Kolay ve Hızlı Beyin Fırtınası Yaklaşımı

       Daha İyi Beyin Fırtınası

       360 Derece Düşünme

       Metaforiksel Düşünme

       Paylaşma ve İletişim

       Müşteri Gözü ile İnovasyon Matrisi

       Teknolojinin İnovasyondaki Yeri

 

Eğitim Tarihi ve Saati: 15 Aralık 2022 14:00 – 17:00

 

Dr. Müh. GÜLAY SAVAŞ

İ.T.Ü. Makina Fakültesini bitiren Gülay SAVAŞ, aynı üniversitede Matematik Mühendisliği, Sistem Analistliği (Yazılım Anabilim Dalı) departmanında masterını ve doktorasını tamamlamıştır.  

Akademik çalışması süresince İ.T.Ü Fen-Edebiyat Fakültesi Sistem Analistliği departmanında ve akabinde İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği departmanında öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Doktora sonrası üniversiteden ayrılıp özel sektörde Sun Microsystems – Gantek, Bayer /BASF / Höchts ortaklığındaki Dystar firmalarında Teknik Koordinatörlük, Bilgi İşlem Müdürlüğü vb. çeşitli görevlerinde bulunmuş, 2 sene Microsoft Bütünleşik Yerel Yönetimler platformu adlı e-devlet projesinde Microsoft’a danışmanlık yapmıştır.

YDD “Yönetim Danışmanları Derneği” asil üyesi ve bir KOBİ Danışmanı olan Savaş, 2011 yılından bugüne danışmanlık ve eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.

Uzmanlığı özellikle Zihin Bilim ve Bilgi Teknolojileri olup, bu çatı üzerine oturttuğu “Akıllı Şirket”, “Akıllı Girişimci” yol haritası çalışmaları yapmakta ve eğitimler vermektedir.

Eğitimlerinde sol- sağ beyin dengesi ve bütünsel bakışa odaklanarak anlatmakta, Teknolojiyi – İnsana; sinirbilim, psikoloji ve teknoloji kombinasyonu ve entegrasyonunda iletişim, liderlik, takım çalışması, algı yönetimi, İnovasyon, yaratıcı düşünme tekniklerini anlatmakta ve yol haritaları oluşturmaktadır.

Gülay SAVAŞ aynı zamanda, İTÜ Çekirdek ve Teknokent İstanbul’un içinde bulunduğu Mentornity programının mentorlarındandır.


Eğitim Bedeli: 500 TL + KDV / Kişi


*Sınıf içi eğitim tarihleri için www.rdbe.com.tr sitesini lütfen takip ediniz.