Akıllı Şirketin Yol Haritası Online Eğitimi


Yer : Zoom Online Platformu
Başlama Tarihi : 2022-06-10
Bitiş Tarihi : 2022-06-10
Süre : 01 Gün - 03 Saat
Eğitim İçeriği :

       Yeni Jenerasyon İş Modelleri

       Akıllı Şirket Nedir?

       Dünyadan Akıllı Şirketler?

       Sıradan Şirket ve Akıllı Şirket Arasındaki Farklar?

       Akıllı Şirket Olmanın Adımları

       Akıllı Şirket ve Teknoloji İlişkisi?

       Akıllı Şirket - Akıllı Çalışan - Akıllı Yönetici Kimdir?

 

Eğitim Tarihi ve Saati: 10 Haziran 2022 14:00 – 17:00

 

Dr. Müh. GÜLAY SAVAŞ

İ.T.Ü. Makina Fakültesini bitiren Gülay SAVAŞ, aynı üniversitede Matematik Mühendisliği, Sistem Analistliği (Yazılım Anabilim Dalı) departmanında mastırını ve doktorasını tamamlamıştır.  

Akademik çalışması süresince İ.T.Ü Fen-Edebiyat Fakültesi Sistem Analistliği departmanında ve akabinde İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği departmanında öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Doktora sonrası üniversiteden ayrılıp özel sektörde Sun Microsystems – Gantek, Bayer /BASF / Höchts ortaklığındaki Dystar firmalarında Teknik Koordinatörlük, Bilgi İşlem Müdürlüğü vb. çeşitli görevlerinde bulunmuş,2 sene Microsoft Bütünleşik Yerel Yönetimler platformu adlı e-devlet projesinde Microsoft’a danışmanlık yapmıştır.

YDD “Yönetim Danışmanları Derneği” asil üyesi ve bir KOBİ Danışmanı olan Savaş, 2011 yılından bugüne danışmanlık ve eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.

Uzmanlığı özellikle Zihin Bilim ve Bilgi Teknolojileri olup, bu çatı üzerine oturttuğu “Akıllı Şirket", "Akıllı Girişimci” yol haritası çalışmaları yapmakta ve eğitimler vermektedir.

Eğitimlerinde sol- sağ beyin dengesi ve bütünsel bakışa odaklanarak anlatmakta, Teknolojiyi – İnsana; sinirbilim, psikoloji ve teknoloji kombinasyonu ve entegrasyonunda iletişim, liderlik, takım çalışması, algı yönetimi, İnovasyon, yaratıcı düşünme tekniklerini anlatmakta ve yol haritaları oluşturmaktadır.

Gülay SAVAŞ aynı zamanda, İTÜ Çekirdek ve Teknokent'de İstanbul’un içinde bulunduğu Mentornity programının mentorlarındandır.


Eğitim Bedeli 500 TL + KDV / Kişi


*Sınıf içi eğitim tarihleri için www.rdbe.com.tr sitesini lütfen takip ediniz.